fbpx

Lazer Göz Ameliyatı Kayseri

Lazer göz ameliyatı Kayseri şeklinde internette arama yapan hastalarımızın çok büyük bir kısmı Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın bu ameliyatlar konusundaki tecrübelerinden faydalanarak kendisine ameliyat olmaktadırlar. Lazer göz ameliyatları tecrübe gerektiren oldukça hassas operasyonlardır. Bu operasyonlarda önemli olan hangi hastaya hangi yöntemin uygulanacağı konusudur. Hastaya uygun olmayan yöntemlerin kullanılması sonucunda istenmeyen sonuçlarla karşılaşılması muhtemeldir.

Lazer Göz Ameliyatı Kayseri (Göz Çizdirme Kayseri)
Lazer Göz Ameliyatı Kayseri (Göz Çizdirme Kayseri)

Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları Kayseri

Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları birçok faktörden etkilenmektedir. Bu konuda hastalarımıza tavsiyemiz sadece fiyata odaklanmamaktır. Lazer göz ameliyatı da dahil olmak üzere herhangi bir ameliyat olacaksanız öncelikle karar verilmesi gereken ilk şey ameliyat olacağınız doktordur. Daha sonra doktorunuz sizi muayene ettikten sonra göz yapınıza en uygun yönteme karar verecektir. Yöntemler arasında lazer göz ameliyatı fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında ameliyatta kullanılacak lazer teknolojisi de fiyatlar üzerinde etkilidir. Bu nedenle burada lazer göz ameliyatı fiyatları kayseri hakkında somut bir değerden bahsedemiyoruz. PRK, LASİK, Smile Lazer, No-Touch gibi lazer yöntemleri birbirinden farklıdır ve ücretleri oldukça değişkendir.

Kayseri Göz Çizdirme

Göz Çizdirme kelimesi günümüzde excimer lazer adı verilen lazer göz ameliyatlarını tarif etmek için halk arasında yaygın olarak kullanılan bir ifadedir. Günümüzde kişinin görme kusurunu düzeltmek için yapılan teknik aslında göz çizme operasyonu değildir. Göz çizdirme diye bilinen radiyal keratotomi işlemi, excimer lazer adı verilen lazer göz ameliyatı ortaya çıkmadan önce uygulanan eski tekniğin adıdır. Ancak lazer yöntemi çıktıktan sonra gelişmiş ülkelerde büyük oranda bırakılmıştır. Ancak halk arasında göz çizdirme ifadesi yerleştiği için günümüzde lazer göz operasyonunu anlatmak amacıyla yaygın olarak kullanılagelmiştir. Kayseri Lazer Göz Ameliyatı ya da Kayseri Göz Çizdirme şeklinde ifade edilen şey aslında excimer lazer adı verilen lazer göz operasyonudur.

1 thought on “Lazer Göz Ameliyatı Kayseri”

  1. Geri bildirim: Smile Lazer Hakkında 9 Soru-9 Cevap - Dr. Fatih Ç. Gündoğan

Yorumlar kapalı.

Scroll to Top
LAZER OPERASYONLARINDA
% 10 İNDİRİM

15 KASIM 2023 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR!

DOÇ. DR. FATİH ÇAKIR GÜNDOĞAN

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.