fbpx

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri Göz Doktoru şeklinde internette arama yapan hastalarımızın en fazla tercih ettiği doktorlardan biridir. Bir Kayseri Göz Doktoru olarak Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Seyyit Burhanettin Türbesinin hemen yanında bulunan Özer Plaza’daki muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Kayseri Göz Doktoru - Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan
Kayseri Göz Doktoru – Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Kayseri Göz Doktoru ve Lazer Göz Ameliyatı

Lazer göz ameliyatı Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan tarafından en sık uygulanan ameliyatlardan bir tanesidir. Lazer göz ameliyatı yöntemleri, PRK, LASİK, Smile Lazer, No Touch Lazer olarak sayılabilir. Bu yöntemlerin birinin diğerine bir üstünlüğü yoktur. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi ‘en iyi lazer göz ameliyatı yöntemi hangisidir?’ başlıklı yazımızdan okuyabilirsiniz.

Kayseri Göz Doktoru ve Katarakt Ameliyatı

Katarakt ameliyatı bir göz doktorunun en sık ameliyat yaptığı alanlardan bir tanesidir. Katarakt ameliyatında göz içinde saydamlığını kaybetmiş olan lens fako cihazı adı verilen bir cihaz ile alınır ve yerine saydam üretilmiş lensler konulur. Yapay göz içi lenslerinin farklı tipleri vardır. Katarakt ameliyatı olmadan önce gözünüze yerleştirilecek lens konusunun doktorunuzla görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Kayseri’de Çalışan Göz Doktorları

Kayseri Göz Doktoru açısından son derece zengin bir şehirdir ve oldukça yetenekli göz doktorları vardır. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Kayseri’de hastalar tarafından en sık tercih edilen göz doktorlarından biridir. Kayseri’de Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan dışında, Maya Göz Hastanesi, Lazer Göz Merkezi, Dr Öz Göz-KBB Merkezi, Tekden Hastanesi, System Hastanesi, İdeal Göz Merkezi, Kayseri Şehir Hastanesi, Medical Palace Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi, Kızılay Hastanesi ve Erciyes Hastanesinde çalışan göz doktorları vardır.

Kayseri En İyi Göz Doktoru

Kayseri en iyi göz doktoru şeklinde internette arama yapan hastaların önemli bir kısmı Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’a muayene olmaktadırlar. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan etik kurallara sıkı sıkıya bağlı, hastanın menfaatini ön planda tutan bir Kayseri Göz Doktoru’dur.

Kayseri Göz Doktorları Yorumları

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de hastaların yorumları açısından değerlendirildiğinde en iyi göz doktorlarından biridir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan için yapılan google yorumlarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu nedenle tavsiye göz doktoru arayanlar açısından isabetli bir tercih olacaktır. ‘Kayseri’de en iyi göz doktoru kimdir?’ şeklinde arama yapan hastaların önemli bir kısmı Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’dan randevu almaktadır.

Kayseri Göz Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadardır?

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de muayenehanesinde hizmet veren bir göz doktorudur. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın, Göz Muayene Ücreti 07/06/2023 tarihi itibariyle 400 TRY + KDV’dir. Bir özel muayenehanede bu ücret oldukça makuldür. Bunun nedeni göz doktoruna muayene ve tedavi olmak isteyen hastalarımızın kolay ulaşabildiği bir pozisyonda olmak isteğimizdir.

Scroll to Top