fbpx

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri Göz Doktoru şeklinde internette arama yapan hastalarımızın en fazla tercih ettiği doktorlardan biridir. Bir Kayseri Göz Doktoru olarak Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Seyyit Burhanettin Türbesinin hemen yanında bulunan Özer Plaza’daki muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Kayseri Göz Doktoru - Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan
Kayseri Göz Doktoru – Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Kayseri Göz Doktoru ve Lazer Göz Ameliyatı

Lazer göz ameliyatı Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan tarafından en sık uygulanan ameliyatlardan bir tanesidir. Lazer göz ameliyatı yöntemleri, PRK, LASİK, Smile Lazer, No Touch Lazer olarak sayılabilir. Bu yöntemlerin birinin diğerine bir üstünlüğü yoktur. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi ‘en iyi lazer göz ameliyatı yöntemi hangisidir?’ başlıklı yazımızdan okuyabilirsiniz.

Kayseri Göz Doktoru ve Katarakt Ameliyatı

Katarakt ameliyatı bir göz doktorunun en sık ameliyat yaptığı alanlardan bir tanesidir. Katarakt ameliyatında göz içinde saydamlığını kaybetmiş olan lens fako cihazı adı verilen bir cihaz ile alınır ve yerine saydam üretilmiş lensler konulur. Yapay göz içi lenslerinin farklı tipleri vardır. Katarakt ameliyatı olmadan önce gözünüze yerleştirilecek lens konusunun doktorunuzla görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Kayseri’de Çalışan Göz Doktorları

Kayseri Göz Doktoru açısından son derece zengin bir şehirdir ve oldukça yetenekli göz doktorları vardır. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Kayseri’de hastalar tarafından en sık tercih edilen göz doktorlarından biridir. Kayseri’de Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan dışında, Maya Göz Hastanesi, Lazer Göz Merkezi, Dr Öz Göz-KBB Merkezi, Tekden Hastanesi, System Hastanesi, İdeal Göz Merkezi, Kayseri Şehir Hastanesi, Medical Palace Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi, Kızılay Hastanesi ve Erciyes Hastanesinde çalışan göz doktorları vardır.

Kayseri En İyi Göz Doktoru

Kayseri en iyi göz doktoru şeklinde internette arama yapan hastaların önemli bir kısmı Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’a muayene olmaktadırlar. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan etik kurallara sıkı sıkıya bağlı, hastanın menfaatini ön planda tutan bir Kayseri Göz Doktoru’dur.

Scroll to Top