fbpx

En İyi Göz Doktoru Kimdir?

İnternet ortamında bir çok hastamız ‘en iyi göz doktoru kimdir?’ şeklinde arama yapmaktadır. Özellikle Kayseri ve yakın çevre illerde yaşayan hastalarımız için bu soruya verilebilecek cevaplardan birisi de kuşkusuz ‘Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’dır’ denilebilir.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Özgeçmişi

En İyi Göz Doktoru‘ olarak belirtilebilecek hekimlerden biri olan Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın özgeçmişi aşağıda özetlenmiştir.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, 1975 Kırıkkale doğumludur. 1989-1993 yılları arasında Maltepe Askeri Lisesi’nde, 1993-1999 yılları arasında ise Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde okumuştur. 2000 yılı Nisan ayı Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) Türkiye 5.si olmuştur.

2002-2005 yılları arasında GATA Göz Hastalıkları AD Başkanlığı’nda asistanlık eğitimini tamamlamıştır. 2005-2010 yılları arasında GATA Göz Hastalıkları AD, 2010-2013 yılları arasında ise Etimesgut Asker Hastanesi’nde uzman doktor olarak görev yapmıştır.

2012 yılında Doçentlik ünvanını almıştır. 2012 ve 2013 yıllarında girdiği dört farklı uluslararası sınavdan başarı ile geçerek FICO (Uluslararası Yeterlilik Sertifikası) ve FEBO (Avrupa Yeterlilik Sertifikası) ünvanlarını almıştır. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, bu sertifikalara sahip olan ülkemizdeki nadir göz doktorlarından biridir.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, mesleğini bilimsel ve etik kriterler temelinde sürdüren bir göz doktorudur. Bu nedenlerle ‘en iyi göz doktoru kimdir?’ sorusuna verilebilecek doğru cevaplardan birisi ‘Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’dır.

En İyi Göz Doktoru Kimdir?

En İyi Göz Doktoru Nasıl Belirlenebilir?

Bir doktora iyi göz doktoru denilebilmesi için aşağıdaki kriterlere sahip olması gerektiğini düşünüyoruz.

  • Hastasının maddi ve manevi menfaatini her türlü mesleki ve kişisel kaygının önünde tutması
  • Mesleki gelişimini aralıksız sürdürmesi ve kendisini daima güncel tutması
  • Mesleki etik prensiplere sıkı sıkıya bağlılık

Kayseri Göz Doktoru

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de önde gelen göz doktorlarından biridir. Kayseri’de bir özel hastanede 4 yıl çalıştıktan sonra Temmuz 2021’den itibaren özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. Muayenehanesi Seyyit Burhanettin Türbesinin hemen yanında bulunan Özer Plaza, 5. kattadır.

En İyi Göz Hastanesi

En iyi göz hastanesi anlamında internette arama yapan hastalarımıza tavsiyemiz vardır. Bu da göz hastanesinden ziyade göz doktoru üzerinde odaklanmalarıdır. Hastane elbette önemlidir, ancak özellikle ameliyat olacak hastalar için doktor daha önemlidir. En iyi göz hastanesi şeklinde arama yapan hastalar için Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Göz Kliniği isabetli bir tercih olacaktır.

Scroll to Top

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.